Poker Přerov Saigonfood

BarŠiroká škála alko a nealko nápojů, 4x TV pro sledování sportovních přenosů BowlingPřerov a Bowling? To je Kom-IN centrum, 4 dráhy pro maximálně 8 hráčů na každé BadmintonDva klimatizované kurty pro dvou i čtyřhru, rakety i košíky Vám zapůjčíme KulečníkNavštivte naši hernu, dva poolové stoly, karambol a k tomu šipky či stolní fotbal SaunaPřijďte se zapotit do naši sauny! Včetně maséra a hydromasážní vany s vodními tryskami

Služby

NABÍZÍME AKCE PRO VĚTŠÍ SKUPINY LIDÍ (FIRMY, RODINNÉ AKCE, VEČÍRKY). JE MOŽNÉ NAPLÁNOVAT TURNAJE NA MÍRU (BOWLING, BADMINTON, KULEČNÍK – KOMBINACE). V PŘÍPADĚ VELKÉHO ZÁJMU JE MOŽNOST UZAVŘÍT VAŠI SPOLEČNOST A NAPLÁNOVAT CELÝ SPORTOVNÍ PROGRAM (TURNAJ) V RÁMCI AKCE.

  1. BAR – CELKEM MÍST K SEZENÍ 60-82, MOŽNOST VYUŽITÍ KUŘÁCKÉ A NEKUŘACKÉ MÍSTNOSTI, CELKEM 4XTV , KDE JE MOŽNÉ SLEDOVAT SPOROTVNÍ A JINÉ PŘENOSY, KOMPLENĚ OZVUČENO, VELKÝ SORTIMENT ALKO I NEALKO NÁPOJŮ, KÁVA, AUTOMAT NA CIGARETY APOD.
  2. BOWLING – 4 DRÁHY, AŽ 32 HRÁČŮ, VIZ PŘÍLOHA BOWLING
  3. BADMINTON – 2 KURTY PRO DVOUHRU I ČTYŘHRU, VIZ PŘÍLOHA BADMINTON
  4. KULEČNÍKY – 2X POOL, 1X KARAMBOL – VIZ PŘÍLOHA KULEČNÍKY
  5. ŠIPKY
  6. STOLNÍ FOTBAL
  7. HERNÍ KONOZLE WII
  8. POKEROVÝ SALONEK
  9. SÁZKOVÁ KANCELÁŘ
  10. SAUNA A WHIRLPOOL + MASÉR

 

Stanete-li se častými návštěvníky našeho centra, budou Vás jistě zajímat naše zákaznické programy: 

 

STANDARD    2.000,-  (SLEVA 10%)

SILVER          5.000,-  (SLEVA 15%)

GOLD           10.000,-  (SLEVA 20%)

 

Zákaznické karty se vztahuji na veškeré služby v našem centru.

Jak fungují zákaznické karty?

Na každou kartu se vztahuje výše uvedená sleva, která se zákazníkovi načte při platbě. Tzn., že při použití např. karty STANDART bude platit částku nižší o 10% než je cena uvedeného vstupu.

Aktuality


CIDER KOPPARBERG A FRISCO ANANAS NOVĚ!!!


26.11.2015


Spousta novinek v našem baru, přijďte ochutnat Frisco, Kopparberg, novinky od Stocku - mandlový, kávový a mango rum. A mnoho daších!!!
 
  

více


+ zobrazit vše

Akční nabídka


ZMĚNA PROVOZOVATELE


Vážení zákazníci, chci Vás informovat o změně provozovatele baru KOM-IN. Od 1.5.2016 přechází KOM-IN bar na nového majitele. Budete včas informováni, nicméně provozu jako takového se to nedotkne. Vše bude probíhat v zajetých kolejích a já bych tímto chtěl poděkovat všem našim zákazníkům, personálu i lidem. Moc si vážím toho, že jsme vydrželi 5 let s Vámi. Novým majitelům přeji ještě větší úspěchy, tržby a pohodu, jež tady po dobu mé působnosti vládla. 


+ zobrazit vše

Fotogalerie


+ zobrazit vše

Partneři


pilsner urquell pepsi caffe guglielmo

webeffectPŘEROV

Připoj se k nám