Poker Přerov Saigonfood

BarŠiroká škála alko a nealko nápojů, 4x TV pro sledování sportovních přenosů BowlingPřerov a Bowling? To je Kom-IN centrum, 4 dráhy pro maximálně 8 hráčů na každé BadmintonDva klimatizované kurty pro dvou i čtyřhru, rakety i košíky Vám zapůjčíme KulečníkNavštivte naši hernu, dva poolové stoly, karambol a k tomu šipky či stolní fotbal SaunaPřijďte se zapotit do naši sauny! Včetně maséra a hydromasážní vany s vodními tryskami

Kulečník

V našem herním salónku můžete plně využívat možnosti zahrát si kulečník či karambol, pobavit se s přáteli u stolního fotbálku nebo si zahrát šipky. Jedná se o oblíbený barový způsob, jak si zpříjemnit posezení s přáteli u dobrého pití, a právě proto Vám rádi tyto možnosti poskytujeme. 

Rezervace předem není nutná. Stačí si přijít a požádat naši milou obsluhu na baru o zapůjčení tág a kulečníkových koulí.

CENÍK PLATNÝ PRO ROK 2019

Kulečníkový stůl - 60 min - 60Kč

Záloha na zapůjčení koulí - 60 min - 50Kč

V ceně je zahrnuto zapůjčení tág

Fotbálek - 1 hra (míček) - 10Kč 

Šipky - 1 hra - _____

Záloha na zapůjčení šipek - ____

 

 

Aktuality


NOVINKA - Badmintonový turnaj!


19.01.2019
Letos jsme se rozhodli, že vedle turnaje v bowlingu uspořádáme také celoroční turnaj v badmintonu. Termíny konání, informace a pravidla jsou stále v přípravě a budou dostupné do konce února 2019.
I zde pro Vás chystáme krásné a hodnotné ceny jak v rámci každého kola, tak i ve finále a doufáme, že se i tento náš nápad u vás setká s nadšením a s chutí se zúčastnit.
Pomozte nám udělat i z tohoto turnaje každoroční tradici!

více


+ zobrazit vše

Akční nabídka


Akční nabídky v roce 2019


Naše akční nabídky jak na sortiment na baru, tak i na nabízené služby v roce 2019 naleznete zde v této sekci, a také na naši Facebookové stránce. Neváhejte a začněte nás sledovat, aby vám nic neuniklo! Úžasný


+ zobrazit vše

Fotogalerie


+ zobrazit vše

Partneři


pilsner urquell pepsi caffe guglielmo

webeffectPŘEROV

Připoj se k nám