Poker Přerov Saigonfood

BarŠiroká škála alko a nealko nápojů, 4x TV pro sledování sportovních přenosů BowlingPřerov a Bowling? To je Kom-IN centrum, 4 dráhy pro maximálně 8 hráčů na každé BadmintonDva klimatizované kurty pro dvou i čtyřhru, rakety i košíky Vám zapůjčíme KulečníkNavštivte naši hernu, dva poolové stoly, karambol a k tomu šipky či stolní fotbal SaunaPřijďte se zapotit do naši sauny! Včetně maséra a hydromasážní vany s vodními tryskami

Bowling

Hrajete rádi bowling?

PRAVIDLA BOWLING CUPU: Hraje se vždy 1x za měsíc. Body se sčítají od 1-20 místa. Za vítězství v turnaji je vždy 20 bodů a poté následně za umístění o bod méně. Celkový vítěz bude vyhlášen v 12/2012. Hráči na prvních 5 místech budou odměněni. Veškerá pravidla, struktutu turnaje a celkovou organizaci zajišťuje Rudolf Pola, KOM-IN, tel: 777064000. Registrace na turnaje přes návštěvní knihu, FB nebo na tel 777064000 !!!

NOVĚ !!! - dětské mantinely s tvrzeného molitanu a dětská klouzačka i pro ty nejmenší hráče. Neváhejte si zahrát i s těmi nejmenšími "boulaři".

V našem sportovním centru si ho můžete užívat na 4 drahách po maximálně osmi hráčích na dráhu.

Nabízíme Vám moderní zázemí pro hraní této strhující hry, kterou si oblíbili jak muži, tak ženy po celé České republice. Tato hra je také vhodná pro rodiny s dětmi nebo je ideálním zpestřením firemních či jiných akcí.

Pokud budete mít zájem o vyloženě privátní akci - můžeme pro Vás celý bowling uzavřít, abyste si jej užili jen Vy a Vaši přátelé. Navíc u nás můžete hrát ve své vlastní obuvi, nicméně budete-li trvat na speciální bowlingové obuvi, máme pro Vás jedinečnou akci - bowlingová obuv je o prázdninách zdarma. Po ukončení hry Vám s radostí vytiskneme Vaše výsledky.

CENÍK A ČASOVÁ PÁSMA:

PO-ČT 10 - 15 HOD (NA OBJEDNÁVKU) 140,-
  15 - 18 HODIN 170,-
  18 - 24 HODIN 210,-
PÁ-NE 10 - 15 HODIN (V PÁTEK OD 10-15 NA OBJEDNÁVKU) 140,-
  15 - 18 HODIN 200,-
  18 - 24 HODIN  250,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pravidla bowlingu: ZDE (.pdf)

 

 


Fotogalerie


+ zobrazit vše

Partneři


pilsner urquell pepsi caffe guglielmo

webeffectPŘEROV

Připoj se k nám